Korzystanie z serwisu jest jednoznaczne z wyrażeniem z zgody na wykorzystywanie plików cookie przez serwis.
Nie pokazuj mi więcej tego powiadomienia.

MIRROR MULTIMEDIA - POMYSŁ NA PROJEKTOWANIE WNĘTRZ

 

Projektowanie wnętrz z telewizorem ukrytym w lustrze bądź w elementach aranżacji wnętrz.

 

Z myślą o wyjątkowych klientach i ich niestandardowych oczekiwaniach stworzyliśmy nowy produkt, będący połączeniem lustra z telewizorem. Za jednym przyciśnięciem pilota tafla lustra zmienia się w ekran telewizora (mirror screen) lub nawet nowoczesną platformę multimedialną. Oferujemy ciekawy i oryginalny pomysł na piękne wnętrza, w których teoretycznie nie ma miejsca na telewizor.    

 

Proponujemy nowatorskie rozwiązania na projektowanie wnętrz dla różnych zastosowań: poczynając od produktów do domów i mieszkań, takich jak telewizory ukryte w lustrach lub zabudowie kuchni, łazienki czy sypialni, aż po rozwiązania dla klientów biznesowych, takie jak wyposażenie sal konferencyjnych, salonów fryzjerskich i restauracji w multifunkcyjne ekrany.  

 

Jeśli szukasz wyjątkowych i oryginalnych pomysłów na wystrój i projektowanie wnętrz, zapraszamy do nas! Zobacz też przygotowane przez nas inspiracje.

 

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ:   SALON   |   ŁAZIENKA   |   KUCHNIA   |   SYPIALNIA   |   BIZNES   

 

 


NAJCZĘŚCIEJ STOSOWANE TECHNOLOGIE:

GRAPHITE MIRROR-TV

> MAGIC MIRROR


SILVER MIRROR-TV

> MIRROR TV


 

LACOBEL MIRROR-TV

> GLASS MIRROR


Tradycyjne lustro grafitowe, za którym pracuje matryca LCD-LED. Po wyłączeniu telewizora obszar, na którym emitowany był obraz, zlewa się z resztą lustra i staje się zupełnie niewidoczny.

Tradycyjne srebrne lustro z wytrawionym obszarem, za którym pracuje matryca LCD-LED. Po wyłączeniu telewizora pozostaje widoczny ekran matrycy.

Szkło Flat pokryte z jednej strony wysokiej jakości lakierem w bogatej gamie kolorystycznej palety RAL. Za szkłem ukryta jest matryca LCD-LED. Po wyłączeniu telewizora pozostaje widoczny ekran matrycy.