Korzystanie z serwisu jest jednoznaczne z wyrażeniem z zgody na wykorzystywanie plików cookie przez serwis.
Nie pokazuj mi więcej tego powiadomienia.

ARANŻACJA ŁAZIENKI - TELEWIZORY UKRYTE W LUSTRACH

 

Telewizor ukryty w lustrze. Nowoczesne projektowanie wnętrz.

 Aranżacja łazienki to zwykle spore wyzwanie, szczególnie jeśli interesują nas niestandardowe projekty łazienek. Zgodnie z najnowszymi tendencjami w projektowaniu wnętrz nowoczesna łazienka to salon kąpielowy, który staje się również miejscem relaksu i odpoczynku, przejmując częściowo funkcje salonu dziennego czy sypialni. Telewizor ukryty za taflą lustra pozwoli Ci cieszyć się komfortem Twojej łazienki. Rano możesz efektywnie wykorzystać czas przy goleniu czy myciu, oglądając najświeższe wiadomości, a wieczorem zrelaksować się przy programach rozrywkowych i filmach.

 

We wszystkich naszych rozwiązaniach wysoki współczynnik kontrastu i jasności oraz szerokie kąty widzenia zastosowanych paneli LCD sprawiają, że oglądany obraz jest dobrze widoczny przy różnym natężeniu oświetlenia wnętrz. 

 

Nasze telewizory spełniają wszystkie wymagania stawiane urządzeniom wizyjnym instalowanym w miejscach narażonych na dużą wilgotność i zmienne temperatury. Mogą być wyposażone w funkcję anti-fog, zapobiegającą zaparowaniu powłoki lustra. Zaawansowany system pomiaru temperatury i wilgotności poszczególnych podzespołów panelu zawiaduje układem chłodzenia i wentylacji, dzięki czemu telewizory w lustrach mogą pracować bezawaryjnie w systemie ciągłym. Lustro do łazienki może być piaskowane, grawerowane i podświetlane najnowszej generacji diodami LED.

Aranżacje łazienek stają się dzięki nam ciekawsze!

 

 

PRODUKTY STANDARDOWE

> MIRROR MULTIMEDIA


PRODUKTY NIESTANDARDOWE

> MIRROR MULTIMEDIA


 

Lustra o powierzchni od 0,6 do 0,8 m2, najczęściej o wymiarach: 60 x 80 cm i 90 x 70 cm. W obrębie tych wymiarów ekran telewizora może być umieszczony w dowolnym miejscu.

 

W łazienkach stosuje się 2 rodzaje luster:

  • Graphite mirror-tv (magic mirror) - lustro grafitowe, za którym pracuje matryca LCD-LED. Po wyłączeniu telewizora obszar, na którym emitowany był obraz, zlewa się z resztą lustra i staje się zupełnie niewidoczny.
  • Silver mirror-tv (mirror tv)- srebrne lustro z wytrawionym obszarem, za którym pracuje matryca LCD-LED. Po wyłączeniu telewizora pozostaje widoczny wyłączony ekran matrycy. W tym rozwiązaniu zwykle proponujemy zsynchronizowanie włączenia telewizora z włączeniem światła w łazience co powoduje , że z chwilą wejścia do łazienki ekran zaczyna emitować obraz telewizyjny.

Na zamówienie możemy wykonać dowolnej wielkości (na ogół do 3 m2) lustro z wkomponowanym ekranem telewizora. Najczęstszym ograniczeniem wielkości lustra są możliwości techniczne wniesienia lustra po schodach lub przez drzwi.

 

 

Oczywiście łatwiej jest przewidzieć wszystko na etapie projektowania wnętrz. Często można jednak dokonać re- aranżacji wnętrza na późniejszym etapie. Dotyczy to również aranżacji łazienki. 

 

Sprawdź. Zadzwoń do nas!

 

Telewizor w łazience – ekstrawagancja czy potrzeba?

 

Wiele osób,  mających po raz pierwszy do czynienia z naszymi produktami i stykających się z telewizorami w lustrze w łazience, zadaje nam pytanie: „A po co montować telewizor w lustrze w łazience?, kto z tego korzysta?”. Inni natomiast odkrywają, że właśnie tego im brakowało.

Różne są ludzkie potrzeby i różne przyzwyczajenia. Poniżej postaramy się przedstawić dwa najpopularniejsze rodzaje telewizorów ukrytych za taflą lustra, zamawianych właśnie do łazienek.

  • Telewizor w lustrze nad umywalką dla lubiących być zawsze „na bieżąco”

Umywalka w łazience to miejsce, przy którym spędzamy sporo czasu przynajmniej dwa razy dziennie: rano i wieczorem. Czas, który poświęcamy na poranną toaletę, możemy z powodzeniem wykorzystać również na obejrzenie porannych czy wieczornych wiadomości. Właśnie informacje i publicystyka to najczęściej oglądane programy telewizyjne przez naszych Klientów, którym montowaliśmy telewizory w łazienkach.

Jak to wygląda? Za taflą lustra nad umywalką najczęściej umieszcza się nieduży ekran, z boku lustra w takim miejscu, aby był dobrze i łatwo widoczny, ale równocześnie nie zakłócał podstawowej funkcji lustra, czyli nie zasłaniał obszaru „roboczego”. Telewizor taki jest bardzo często sprzężony z włączaniem światła w łazience – kiedy wchodzimy do łazienki i włączamy światło, telewizor włącza się automatycznie.

  • Lustro z dużym telewizorem dla fanów kina i muzyki

 Duże lustro z dużym ekranem telewizora zawieszone na ścianie naprzeciwko wanny to często wybierane rozwiązanie do większych łazienek i pokojów kąpielowych. Wiele osób uwielbia wylegiwać się w wannie, w pachnącej pianie czy relaksujących solach, a jednocześnie chciałby spędzić ten czas, oglądając coś ciekawego w telewizji.

Telewizor w lustrze w przestrzeni relaksu w łazience to najczęściej duże lustro, oprawione w ramę idealnie dopasowaną do charakteru wnętrza, stanowiące jednocześnie ważny element dekoracyjny aranżacji. Funkcja telewizora jest wówczas ukryta, co jest często bardzo ważne dla wnętrz stylowych, do których zwykły telewizor w ogóle by nie pasował.

Telewizor w łazience to dobry wybór dla osób świadomych swoich potrzeb. To odpowiedź na zmieniający się świat wokół nas, w którym potrzeba informacji i potrzeba relaksu stają się równie ważne…