Korzystanie z serwisu jest jednoznaczne z wyrażeniem z zgody na wykorzystywanie plików cookie przez serwis.
Nie pokazuj mi więcej tego powiadomienia.

Mirror Multimedia - technologie

 

MIRROR MULTIMEDIA TO:

> Elegancja w formie i w funkcjach

 

Srebrzysto-grafitowy wyłączony ekran sprawia, że nasz telewizor ukryty w lustrze jest doskonałym wzorem współczesnej, minimalistycznej elegancji każdego wnętrza, zarówno klasycznego jak i nowoczesnego. Mirror tv pozwala cieszyć się nie tylko designem, ale też zapierającym dech w piersiach obrazem w jakości full HD.

Możliwość konwersji obrazu z formatu 2D do 3D oraz innowacyjne funkcje, takie jak sterowanie głosem, gestem czy S Recommendation sprawią natomiast, że użytkownik pokocha swój telewizor nie tylko za atrakcyjny design, ale i za funkcjonalność. Ponadto, spośród niezliczonych ofert programów telewizyjnych, funkcja S Recommendation zaproponuje najchętniej oglądane przez domowników programy i filmy.

Udoskonalony interfejs użytkownika Smart Hub w połączeniu z możliwością intuicyjnego sterowaniem głosem i gestami, pozwala czerpać jeszcze więcej przyjemności z oglądania telewizji. Natomiast platforma Smart TV otwiera przed nami bogaty świat aplikacji i dostęp do popularnych portali społecznościowych.

 

> Najwyższa jakość obrazu

 

Technologia Micro Dimming Ultimate dzieli ekran mirror tv na specjalne strefy. Każda z nich niezależnie reguluje i optymalizuje poziom kontrastu, barw i szczegółów. Dzięki temu możliwy jest krystalicznie czysty, realistyczny i wyrazisty obraz charakteryzujący się przede wszystkim znacznie większą dynamiką barw.

 

Ponadto, lokalny proces przyciemniania (Local Dimming / Precision Black) maksymalizuje kontrast pomiędzy obszarami jasnymi i ciemnymi, wyłączając czarne punkty na panelu podświetlającym. W rezultacie otrzymujemy niezwykle realistyczny, kontrastowy obraz z nieomal idealnym odwzorowaniem barw i głęboką czernią.

 

 

 

> Inteligentne i łatwe przesyłanie obrazu i dźwięku

 

Dzięki wbudowanemu do naszych telewizorów Wi-Fi direct, masz łatwy dostęp do serwisów społecznościowych i platform stramingowych. Możesz być w centrum życia towarzyskiego, oglądając opublikowane przez znajomych pliki foto czy wideo na dużym ekranie .

Mirror tv zapewnia też bezprzewodowy dostęp do zdjęć, filmów i klipów zapisanych na komputerach, notebookach, tabletach czy smartphonach.

 

 

 

 

 

 


NAJCZĘSCIEJ STOSOWANE TECHNOLOGIE:

 

GRAPHITE MIRROR-TV

MAGIC MIRROR


SILVER MIRROR-TV

MIRROR TV


LACOBEL MIRROR-TV

GLASS MIRROR


 

Tradycyjne lustro grafitowe, za którym pracuje matryca LCD-LED. Po wyłączeniu telewizora obszar, na którym emitowany był obraz, zlewa się z resztą lustra i staje się zupełnie niewidoczny.

 

Tradycyjne srebrne lustro z wytrawionym obszarem, za którym pracuje matryca LCD-LED. Po wyłączeniu telewizora pozostaje widoczny ekran matrycy atcx.

 

 

Szkło Flat pokryte z jednej strony wysokiej jakości lakierem w bogatej gamie kolorystycznej palety RAL. Za szkłem ukryta jest matryca LCD-LED. Po wyłączeniu telewizora pozostaje widoczny ekran matrycy.

 

Telewizor na ścianie